Kiscápák

8! egyéni érem a Cápa Magyar Bajnokságról!
Nett Vivien megvédte bajnoki címét!
II. Cápa Országos Bajnokság 2017 07 16-19 Miskolc

A OB-n való részvételhez szükséges szintidőket 5 úszónk úszta meg. A 10-11 éves lányok között Nett Vivien, Princz Kira, Szemán Dorka és Tóth Luca, a 11-12 éves fiúk között Tombor Zénó képviselte a Kiscápákat. A részt vevő 86 egyesületből 7! helyen végeztek pontversenyben úszóink, köszönhetően a 16 döntős úszásnak!! Nett Vivien megvédte tavalyi bajnoki címét, ami mellé 3 ezüst és 4 bronzérmet szereztek Kiscápáink! Kiemelkedő egyéni csúcsok és váltó szereplések voltak!
Gratulálunk versenyzőinknek az év fő versenyén nyújtott teljesítményhez! Jó pihenést! Cool

Bővebben: 20017.07.12.-15. Miskolc

Hetyei Nóra és Andor Benedek a legjobbak között!
50. Országos Gyermek Bajnokság Kecskemét – 2017 07 05-08
Hetyei Nóra 100m mellúszásban 2.!! helyezést ért el az OB-n, amivel egy 17 éves megyecsúcsot döntött meg 1,3 másodperccel.

Andor Benedek 100m gyors úszásban 4 helyezést ért el, 100m pillangón 6.lett, 100m háton 8. és 200m vegyes úszásban 9. helyen zárt a 13 éves fiúk között ami óriási fejlődés a tavalyi eredményekhez képest!!
A versenyen szintidőt úszott 12-13 éves lányok és 13-14 éves fiúk versenyezhettek, így összesen 82 egyesület 421 úszója állt rajthoz. Egyesületünket 6 fő képviselte az OB-n : Andor Benedek,Bicskei Laura, Dávid Virág, Giczi Mátyás, Hetyei Nóra, Takács András . A sok egyéni csúcshoz gratulálunk úszóinknak!

Módosítás: 2017. augusztus 15. kedd, 12:09

Találatok: 0

KISCÁPÁK A VB - ÚSZÓARÉNÁJÁBAN!!!
2017. június 03.-án KAPOSVÁRON ill. TATABÁNYÁN vettek részt a Kiscápák úszóversenyen, majd délután a Világbajnokságra épült Dagály Úszóarénában edzhettek a Budapest Open szünetében a gyerekek!!! Hatalmas élmény volt ez számukra! Ezúton is köszönjük a lehetőséget a szervezőknek!

49. DR. CSIK FERENC ÚSZÓ EMLÉKVERSENY en Kaposváron Andor Zsombor úszónk szerzett 2 bronz érmet 200m vegyes és 100 pillangó úszásból.
Tatabányán a GYÉMÁNT KUPÁN első helyen végzett Nett Vivien 200 gyors és 200 pille , Tóth Luca 200m gyors versenyszámból. Második helyet szerezte meg Tóth Luca 200 pille, Princz Petra 200 gyors úszásból.
Harmadik helyezett lett Szemán Dorka 200m gyorson és 200m pillén. Ezen felül sok versenyen kívüli indulás volt, ahol kiemelkedő egyéni csúcsok születtek. Gratulálunk minden úszónknak!
Hajrá Cápák!

Módosítás: 2017. június 11. vasárnap, 14:31

Találatok: 4

4 nap alatt 75!! érem Bécsből!!!
Vienna International Swim meet, Bécs 2017.05.25.-28.
22 arany, 29 ezüst, 24 bronz, 94 új egyéni csúcs született a versenyen a Kiscápáktól!

A Keszthelyi Kiscápák SE 17 úszóval képviselte magát a bécsi nemzetközi úszóversenyen. A 4 napos viadalon több magyar olimpikonnal- Verrasztó Evelin, Verrasztó Dávid, Kozma Dominik – úszhattak együtt a gyerekek motiválva őket a jobb teljesítményre. A versenyen 16 ország, - Ausztria, Olaszország, Szlovákia, Románia, Hollandia, Csehország, Svájc, Dánia, Líbia, Németország, Liechtenstein, Lengyelország, Norvégia, Ukrajna, Bosznia Hercegovina és Magyarország - 96 egyesületéből 881 résztvevő úszott az érmekért és a jobb időért ezért különösen kiemelkedő, hogy versenyzőink ilyen eredményesen szerepeltek. A kinn tartózkodás alatt meglátogatták a schönbrunni kastélyt és Bécs történelmi belvárosát is.
Arany:
Andor Benedek 200m-100m-50m hát.
Andor Zsombor 100m pille.
Bicskei Laura 200m-100m-50m hát.
Dávid Virág 800m gyors.
Hetyei Nóra 100m pille, 100m hát, 200m pille, 200m vegyes.
Nett Vivien 400m vegyes, 800m gyors, 100m-50m-200m pille, 100m gyors, 200m vegyes.
Szemán Dorka 400m gyors, 50m pille.
Tóth Luca 200m hát.

Módosítás: 2017. június 11. vasárnap, 14:26

Találatok: 29

Bővebben: 2017.05.25.28. Bécs

XVIII. Kerka Kupa –Lenti 2017 05 06
22 arany, 14 ezüst és 8 bronzérem és a Kerka KUPA!!!
A Keszthelyi Kiscápák SE csapata nyerte meg 14 egyesület 210 versenyzője között a KERKA Kupát, amely a legeredményesebb csapat jutalma. Egyesületünk sorozatban a harmadik alkalommal kapta meg a serleget, ezzel bizonyítva utánpótlás ( 7-13 éves ) korú versenyzői teljesítményének magas színvonalát. 16 fővel – meg 3 váltó csapattal - vettünk részt a versenyen és senki nem jött haza érem nélkül!! Gratulálunk minden Kiscápánknak!!!

A Kiscápák idősebb versenyzői Székesfehérváron a Hullám Maraton elnevezésű versenyen vettek részt. Kiemelkedő eredményt ért el: Tóth Luca (országos ranglista 2. 50m gyors), 800m gyorson (ranglista 3.) Nett Vivien  1500m gyors (Országos Ranglista 2.hely) Andor Benedek 50 gyors (ranglista 3.)